Klanarchia

Sesje i informacje

#1 2009-06-23 22:18:56

Slowik

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 159
Punktów :   

Początek

Wszystkie zasady by Han27 i to on będzie MG.

Witajcie. Jako, że mam zaszczyt zająć się ogólnym wyjaśnianiem systemu Neuroshima, a później prowadzenia sesji w wyżej wymienionym, musimy ustalić kilka zasad. W miarę możliwość będę dodawał coraz to nowe etapy tworzenia postaci, dlatego proszę o cierpliwość i nie zasypywanie mnie wiadomościami na PW. Opisy poszczególnych rzeczy będę czerpał z podręcznika głównego albo sam je wyjaśnię. Jeszcze kilka skrótów wyjaśnię, które będą się później pojawiały:
- MG- Mistrz Gry- osoba, która rządzi tym wszystkim, mówi co czujecie, widzicie, odgrywa wszystkie postacie poza waszymi.
- BG- bohater gracza czyli po prostu wasza postać
- BN- bohater niezależny czyli wszystkie inne postacie w grze, które nie są prowadzone przez gracz. Kieruje nimi MG.
Teraz czas na zasady.
I.Pisanie w tematach innych niż komentarze będzie nagradzane ostrzeżeniem lub, jeśli ktoś będzie natarczywy, banem.
II. Kiedy będziemy grać piszemy o swojej postaci w 3 osobie czasu przeszłego czyli np. Han chwycił za piwo.
Myśli bohatera piszemy w cudzysłowie np. "Niezłe piwo"- pomyślał.
To co mówi piszemy kursywą -Ile płace?- zwrócił się do barmana.
Walki będziemy rozgrywać na gg, ale takie akcje jak perswazja, percepcja itp. które chcecie wykonać proszę by mi odpowiednio zaznaczyć pisząc np. Zastraszanie
III. Osoby, które będą zmieniały lub dopowiadały sobie historie swojej postaci w czasie sesji będą wyrzucane z gry.
IV. Mistrzowanie również jest zabronione, czyli np. decydujecie co mówi inny bohater niezależny lub piszecie, że np. ta ciężarówka was nie rozjechała.
V. Dyskusje z Mistrzem Gry JEDYNIE na GG lub PW. Zaśmiecanie sesji= ostrzeżenie/ban.
VI. Śmierć waszego bohatera jest naturalna i nierozłączna z częścią gry więc jeżeli macie mnie wyzywać albo kłócić się jeśli wasza postać zginie (zwykle to z winy graczy) to trudno możecie w ogóle nie zaczynać grać.
Cóż to chyba wszystko jak na początek. Resztę będę dopowiadał w następnych tematach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.factornine.pun.pl www.gram24.pun.pl www.ekonomiakpsw.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.bakugan-start.pun.pl